Gdański Związek Pracodawców otwiera przedstawicielstwo we Frankfurcie Hahn nad Menem

W dniu 01.03.07r. nastąpi otwarcie przedstawicielstwa Gdańskiego Związku Pracodawców we Frankfurcie Hahn nad Menem. Mieścić się ono będzie w nowym budynku przy lotnisku zbudowanym przez Ministerstwo Nadrenii i Palatynatu. To nowo oddane Centrum Biznesu powołane jest w celu zintensyfikowania kontaktów gospodarczych pomiędzy krajami Europy Wschodniej a przedsiębiorcami niemieckimi. Znajdować się tam będą przedstawicielstwa prężnych organizacji pracodawczych, biznesowych i samorządowych Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Estonii, jak również izby przemysłowo – handlowe Niemiec. Ułatwi to znacznie pozyskanie niezbędnych kontaktów biznesowych, jak również przyczyni się do obustronnej wymiany informacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z naszym przedstawicielem, Panią Gabrielą Flissikowską – Mroczkiewicz (tel.058345-83-74, fax 058340-08-94, e-mail: sekretariat@gzp.gda.pl).

Firmy zainteresowane eksportem swoich wyrobów na rynki niemieckie i wschodnie prosimy o przesłanie do biura GZP (ul. Uphagena 23, 80-237 Gdańsk) ofert, folderów reklamowych i innych materiałów promocyjnych.

Firmy poszukujące podwykonawców dla swoich produktów prosimy o przekazanie niezbędnej dokumentacji z określeniem zakresu prac i terminów wykonania. Nasz pracownik postara się znaleźć partnera, który poda propozycję wyceny dla przedłożonej oferty.

Proponujemy, aby na utrzymanie biura GZP we Frankfurcie Hahn przeznaczyć zpierwszej zrealizowanej transakcji 1-2 % wartości kontraktu. Wszystkie prace związane ze znalezieniem partnerów do czasu sfinalizowania kontraktu są bezpłatne.

Jeżeli oferta nasza spotka się z zainteresowaniem firm zrzeszonych w Państwa organizacjach, uprzejmie prosimy o możliwie szybką odpowiedź na adres biura GZP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *