Nagroda Gospodarcza Prezydenta Szczecina

KIGM O/Szczecin, pragnie zachęcić Państwa do udziału w konkursie Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Szczecina za 2006 rok.

Celem ustanowienia Nagrody jest promowanie najlepszych firm Szczecina, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych i zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw.

Nagroda ma charakter honorowy, nie wiąże się z gratyfikacjami finansowymi i jest przyznawana corocznie – zwycięzcy otrzymują nagrodę oraz prawo do używania tytułu Laureata Nagrody lub Nominowanego w materiałach firmowych i reklamowych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.nagrodagospodarcza.szczecin.pl

Nagroda jest przyznawana corocznie przedsiębiorcom zarejestrowanym na terenie miasta Szczecina w następujących kategoriach: mikroprzedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca, duży przedsiębiorca, przedsiębiorstwo innowacyjne.

Wnioski o przyznanie Nagrody Gospodarczej za 2006 rok przyjmowane są do 15 lutego 2007 roku.

W przypadku zainteresowania udziałem w konkursie wraz z uzyskaniem rekomendacji Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 091 430 84 48. Udział w konkursie nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *