Współpraca z armią i rządem USA

Krajowa Izba Gospodarcza kieruje do przedsiębiorców zainteresowanyh sprzedażą swoich towarów i usług dla rządu i armii Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej zaproszenie na szkolenie organizowane w dniach 12 – 14 września br. w Hotelu Intercontinental w Warszawie. 

Szkolenie poprowadzą prelegenci zapewnieni przez Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie.

Szkolenie dla firm polskich zainteresowanych amerykańskimi kontraktami rządowymi, także dla armii Stanów Zjednoczonych, 12-14 września w Warszawie. U.S. Army Contracting Team szkoli zainteresowane firmy.

Szkolenie przygotowane jest dla polskich firm zainteresowanych amerykańskimi kontraktami na dostawy dla rządu i armii Stanów Zjednoczonych. Trwa trzy dni i uczy, jak korzystać z okazji, jakie stwarza udział w przetargach. Skierowane jest do osób, które są odpowiedzialne za właściwe przygotowanie firmy do udziału w przetargu. Szkolenie prowadzą instruktorzy z Uniwersytetu Zaopatrzenia Obronności (Defense Acquisition University – DAU) i Departamentu Wojskowego Personelu z Waszyngtonu. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne i materiały pomocnicze.

Ważne jest, aby wszystkie firmy biorące udział w szkoleniu zawczasu zarejestrowały się w Central Contracting Registration i Dun and Bradstreet i miały swoje numery. Jak się zarejestrować (31KB)

Dzień pierwszy poświęcony będzie możliwościom udziału firm polskich w przetargach w chwili obecnej i w przyszłości oraz amerykańskim procedurom rozpisywania przetargów, oceny ofert i przyznawania kontraktów.

W drugim dniu szkolenia przedstawione będą techniki wyszukiwania w internecie informacji o przetargach, procesy wyboru dostawcy, oceny ofert oraz procedury składania wymaganych dokumentów. Przedstawione będą także wymagania i przepisy Amerykańskiej Administracji Państwowej (General Services Administration – GSA) dotyczące ogłaszania przetargów. Firmy, które chcą wziąć udział w aktualnie otwartych przetargach otrzymają wskazówki, jak powinny postępować.

W trzecim dniu szkolenia organizatorzy pomogą firmom, które będą miały problemy z rejestracją i otrzymaniem swoich numerów. Podobnie w wypadku wymaganych przez NATO kodów.

Po ukończeniu szkolenia oferty polskich firmy mogą być konkurencyjne w amerykańskich rządowych przetargach ogłaszanych w Polsce oraz w innych krajach, poza Stanami Zjednoczonymi.

Uczestnicy szkolenia otrzymają CD z linkami do źródeł informacji, podręczniki z informacjami, jak postępować w przypadku kontraktów rządowych, spisy pomocnych skrótów i przepisy kontraktowe.

Szkolenie odbędzie sie w dniach 12-14 września 2007 w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z panią Magdaleną Jóźwiak lub panem Markiem Żelazko, Krajowa Izba Gospodarcza, tel. 022/826-0123, fax 022/828 4199; email: jwezyk@N0SPAM.kig.pl

Poniżej znajdą Państwo zestaw materiałów informacyjnych.

Program szkolenia USA.doc Program szkolenia USA.doc (263.50 KB)

 Pismo z zaproszenie.doc Pismo z zaproszenie.doc (257.50 KB)

KONTRAKTY DLA RZADU I ARMII USA.doc KONTRAKTY DLA RZADU I ARMII USA.doc (36.50 KB)

Jak sie zarejestrowac.doc Jak sie zarejestrowac.doc (31.00 KB)

Formularz potwierdzenia.doc Formularz potwierdzenia.doc (39.50 KB)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *