Konsultacje dla firm polskich zainteresowanych rynkiem czeskim

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze wraz z Klubem Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej uruchamia projekt „Centrum informacji gospodarczej o Republice Czeskiej”.

W ramach projektu organizowane będą cykliczne spotkania konsultacyjne w zakresie problematyki gospodarczo-prawnej dotyczącej rynku czeskiego dla firm polskich działających w Republice Czeskiej lub zainteresowanych rynkiem czeskim.

Przedstawiciele WPHI w Pradze wraz z ekspertami Klubu będą udzielali indywidualnych 20-30 minutowych konsultacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Czechach, systemu podatkowego, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, zwyczajów biznesowych, itp.

Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 16 czerwca 2011 r. w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze (Loretánské nám. 109/3 Praha 1 – Hradčany). Firmy zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o wypełnienie poniższego formularza i wysłanie na adres WPHI praha@trade.gov.pl w terminie do 9 czerwca br. Konsultacje są bezpłatne.

W planach są również spotkania wyjazdowe, które mają być realizowane na terenie Polski w miastach powiatowych lub wojewódzkich, w regionach graniczących z Republiką Czeską.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

tel.:+420 271 732 342

fax: +420 272 735 442

praha@trade.gov.pl

www.praha.trade.gov.pl

W załączeniu formularz zgłoszeniowy:

Konsultacje dla firm polskich zainteresowanych rynkiem czeskim.doc