„Napisz swój biznesplan i pozyskaj kapitał od inwestora

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu „Napisz swój biznesplan i pozyskaj kapitał od inwestora”. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców i osób indywidualnych, które posiadają pomysł na biznes. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak napisać dobre streszczenie biznesplanu, a w części praktycznej nauczą się interpretowania finansowych aspektów biznesplanu na stronie www.inwestornia.pl i tworzenia planu finansowego.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach 28-29 listopada br. i 13-14 grudnia br. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy ul. Arkońskiej 6/A3 w Gdańsku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. By wziąć w nim udział wystarczy tyko formularz zgłoszeniowy oraz przesłać na adres e-mail: inwestornia@arp.gda.pl lub faksem pod numerem tel. 58 301 13 41. Szczegółowych informacji z przyjemnością udzieli Pani Monika Gancarewicz  pod nr tel. 58 32 33 203 i adresem e-mail: malgorzata.chudzinska@arp.gda.pl oraz Pani Katarzyna Duda pod numerem tel. 58 32 33 209 i adresem e-mail: katarzyna.duda@arp.gda.pl

Więcej o szkoleniu na stronie: 
https://inwestornia.pl/Subpage:76,szkolenie__napisz_swoj_biznesplan_i_pozyskaj_kapital_od_inwestora_
HARMONOGRAM SZKOLENIA-28 i 29 listopada _3_.pdf HARMONOGRAM SZKOLENIA-28 i 29 listopada _3_.pdf
Formularz  na szkolenie.doc Formularz na szkolenie.doc