Pomorski Klaster Morza i Zlewiska Wisły

Informujemy, że Pomorski Klaster Morza i Zlewiska Wisły przystępuje do prac przygotowawczych w ramach  realizacji projektu „MULTIMODALNA PLATFORMA PRZEMYSŁÓW MORSKICH”. W związku z powyższym organizujemy w dniu 04 lutego 2013 roku o godz. 09:00 w budynku Akademii Morskiej w Gdyni przy ulicy Morskiej 81-87 spotkanie zainteresowanych projektem firm i instytucji. Przewidujemy następujący porządek spotkania:

  1. prezentacja założeń i wymagań projektu
  2. prezentacja firm i samorządów deklarujących uczestnictwo w projekcie
  3. zgłoszenie oczekiwań firm i samorządów deklarujących uczestnictwo w projekcie
  4. zaprezentowanie harmonogramu opracowania projektu

Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy pod adresem firm związanych z szeroko rozumianym przemysłem morskim lub działających w jego otoczeniu na całym polskim wybrzeżu od Elbląga do Szczecina a także w głębi kraju (zarządy portów, terminale portowe, firmy armatorskie, stocznie produkcyjne i remontowe, w tym stocznie jachtowe, centra logistyczne w tym centra przeładunkowo/transportowe działające na zapleczach portów itp.), przedstawicieli placówek edukacyjnych kształcących kadry morskie oraz przedstawicieli struktur samorządowych miast i gmin zlokalizowanych na wybrzeżu lub śródlądziu, powiązanych z przemysłem morskimi. Osobne zaproszenie kierujemy do przedstawicieli prasy, radia i telewizji zajmujących się problematyką przemysłów morskich.

Firmy i Instytucje zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt mailowy pod adresem klaster@klastermorski.com.pl

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wymagane jest potwierdzenie uczestnictwa.

Pomorski Klaster Morza i Zlewiska Wisły

W imieniu Zarządu
Prezes
Kpt.ż.w. Witold Nawrocki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *