Spotkanie partnerów projektu Generation Balt

Drodzy Członkowie  i Sympatycy Krajowej Izby Gospodarki Morskiej,

Od lipca 2011 roku jesteśmy Partnerem w międzynarodowym projekcie Generation BALT.Przedsięwzięcie obejmuje 8 partnerów z 4 Państw Unii Europejskiej. Celem projektu jest dostosowanie programów nauczania uczelni wyższych z obszaru Południowego Bałtyku do wymagań ciągle zmieniającego się rynku pracy sektora morskiego. W tym roku przeprowadzane są kursy doszkalające dla studentów ostatnich lat i bezrobotnych absolwentów, a także osób, które chcą się przekwalifikować. Tematyką zajęć są m.in. energie odnawialne, aquakultura, wydobywanie surowców, telekomunikacja, planowanie o ochrona środowiska morskiego oraz najnowsze trendy w transporcie morskim.

Dla naszych Członków i Sympatyków otwiera się zatem możliwość zyskania jako pracowników doskonale wykształconych i wysoce zmotywowanych znających języki obce absolwentów naszego programu. Na obecnym etapie poszukujemy firm, które byłyby zainteresowane przyjęciem uczestników naszych kursów na bezpłatny staż.

Zgłoszenia z krótkim opisem stanowiska, minimalnego okresu stażu oraz Państwa oczekiwań co do kursantów proszę przesyłać do 30.06.2013r. na adres: ue-projekt@kigm bądź kigm@kigm.pl z dopiskiem „Generation BALT – staż”.

Dodatkowe informacje na temat projektu znajdą Państwo na stronie: http://www.generationbalt.eu/

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *