BALTEXPO – oferta dla firm członkowskich KIGM

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Izba Gospodarki Morskiej na mocy porozumienia z Zarządem Targów Warszawskich S.A. Organizatorem Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO przygotowuje stoisko targowe Krajowej Izby Gospodarki Morskiej na BALTEXPO 2013, Targi odbędą się w dniach 03-05 września 2013 w Centrum Kongresowo Wystawienniczym AMBEREXPO Gdańsk ul. Żaglowa 11.

Powierzchnię tego stoiska jesteśmy w gotowi udostępnić również naszym członkom – firmom Sektora MSP na bardzo dogodnych warunkach promocyjnych. Na naszym wspólnym stoisku mogą znajdować się przedstawiciele wyżej wymienionych firm wraz z wizualizacją graficzną danej firmy. Firmy, które zdecydują się wziąć udział we wspólnym stoisku pod patronatem Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, będą posiadały status regularnego Wystawcy obejmujący m.in.:

– udział we wszystkich konferencjach towarzyszących targom

– udział w uroczystości Gali

– wpis w katalogu targowym BALTEXPO – informacja o firmie.

Proponujemy Państwu kwotę w wysokości 900 zł + VAT za w/w pakiet usług.

Prosimy o przesłanie odpowiedzi w terminie do dnia 10 lipca na adres e-mail: kigm@kigm.pl, ponieważ na naszym stoisku zaprezentować się może maksymalnie 10 firm, a o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Na wszelkie pytania odpowie Państwu Biuro KIGM pod nr tel. (58) 661-53-75, e-mail: kigm@kigm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *