Nagroda i wyróżnienia honorowe KIGM rozdane

W piątek, 11 października w Gdynia Arena podczas gali Wspólna Kaczka zostały rozdane statuetki: Bursztynowej Kaczki 2013, Nagrody Honorowej Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, a także Wyróżnienia Honorowe Krajowej Izby Gospodarki Morskiej – Bursztynowe Jajka, za najbardziej spektakularne osiągnięcia w polskiej gospodarce morskiej w roku 2012.

Bursztynową Kaczką 2013 nagrodzono

Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. za pozyskanie największego w historii polskiego przemysłu okrętowego kontraktu na wykonanie dokumentacji okrętowej i offshorowej jednostki wiertniczej typu Espadon 200 EAS.

Bursztynowe Jajka 2013 otrzymali:

Stocznia Remontowa “Nauta” S.A. za znaczącą rozbudowę potencjału wykonawczego poprzez zagospodarowanie części terenu byłej stoczni Gdynia, a w efekcie wejście na rynek remontów dużych statków i podwojenie przychodów ze sprzedaży.

Port Consultants Sp.j. za wkład w rozwój usług przeładunkowo-transportowych sztuk ciężkich i wielkogabarytowych zarówno w portach morskich jak i w żegludze śródlądowej.

DCT Gdańsk S.A. (Deepwater Container Terminal) za wzrost przeładunków o 41,3% oraz uzyskanie pozycji jedynego bałtyckiego hubu kontenerowego, obsługującego regularne zawinięcia linii oceanicznych na Bałtyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *