Polsko-Izraelskie Seminarium dot. Innowacyjności, 28 października 2014 r.

W związku z wizytą w Polsce Prezydenta Izraela, Pana Reuvena Rivlina mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Polsko-Izraelskim Seminarium dot. Innowacyjności, które odbędzie się 28 października 2014 r. w gmachu Ministerstwa Gospodarki w Warszawie.

Oprócz resortu gospodarki, organizatorami wydarzenia po stronie polskiej pozostają: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Izraelscy organizatorzy spotkania to Ambasada Izraela w Polsce, Urząd Głównego Naukowca (Office of the Chief Scientist) – MATIMOP (Przemysłowe Centrum Izraela ds. BiR, the Israel Industry Center for R&D) oraz Kancelaria Prezydenta Izraela.

Tematyka spotkania, którego zwieńczenia dokonają Prezydencji Polski i Izraela, oscylować będzie wokół dwustronnej współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych, wysokich technologii, innowacyjności i wsparcia dla firm typu start-up.

Uczestnicy Forum będą mieli możliwość przeprowadzenia rozmów z członkami izraelskiej delegacji, do której należeć będą przedstawiciele nauki i biznesu.

Organizatorzy zapewniają polsko-hebrajsko-angielskie tłumaczenie symultaniczne.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu zapraszamy do nadsyłania wypełnionych formularzy najpóźniej do 22 października 2014 r. do końca dnia.

Zgłoszenia i więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *