Świateczno-noworoczne spotkanie KIGM

12 grudnia br. w Restauracji Abrahama w Gdyni odbyło się coroczne spotkanie Świateczno-Noworoczne Krajowej Izby Gospodarki Morskiej w Gdyni. Na spotkanie przyszli przedstawiciele firm i instytucji członkowskich KIGM, Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego, Loża KIGM, przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji branżowych oraz sympatycy KIGM i gospodarki morskiej, a także politycy szczebla centralnego oraz regionalnego. Łamiąc się opłatkiem składano sobie najlepsze życzenia w życiu osobistym oraz zawodowym. Miła atmosfera kolacji świątecznej sprzyjała wymianie poglądów, oczekiwań i przewidywań dotyczących poszczególnych przedsiębiorstw i instytucji gospodarki morskiej.

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej dziękuje swej firmie członkowskiej – Bałtyckiemu Terminalowi Drobnicowemu Gdynia Sp z o.o. (należącego do grupy kapitałowej OT Logistics SA) za wsparcie przy organizacji i przygotowaniu spotkania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym członkom, sympatykom i przyjaciołom, którzy przyjęli zaproszenie i wzięli udział w spotkaniu świąteczon-noworocznym.KIGM 2014.

Relacja fotograficzna – kliknij tu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *