Święto Morza 2015 – Kontener multimedialny

W dniach 25-28 czerwca z okazji Święta Morza, Krajowa Izba Gospodarki Morskiej prezentowała polską gospodarkę Morską oraz firmy członkowskie KIGM, które dostarczyły materiały na swój temat w kontenerze multimedialnym.

Kontener, który był usytuowany na skraju Skweru Kościuszki w Gdyni, pomiędzy Akwarium a Bałtyckim punktem Informacji Turystycznej, cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających – mieszkańców Trójmiasta, turystów z Polski i z zagranicy.

W kontenerze prezentowane były dostarczone przez Członków KIGM publikacje informacyjne oraz filmy. Zwiedzający mogli też obejrzeć fotografie obrazujące rozwój terminalu kontenerowego w Gdyni.

26 czerwca przed kontenerem stanął stolik Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, przy którym osoby udające się w podróż zagraniczną mogli zasięgnąć porad lekarskich. Można też było też zmierzyć ciśnienie.

Na froncie kontenera był rozwinięty baner 2m na 4,5m, na którym umieszczono polskie wybrzeże Bałtyku z zaznaczeniem portów i przystani morskich, latarni morskich oraz najważniejsze połączenia promowe. Baner promujący KIGM i Polskę morską, stał się niespodziewanie również tłem, na którym zwiedzający z kraju i zagranicy robili sobie pamiątkowe zdjęcia z wizyty w Gdyni.

Kliknij by zobaczyć relację fotograficzną

Dziękujemy wszystkim firmom, które wsparły tegoroczne Święto Morza, poprzez wydanie mapy okolicznościowej i udział w przygotowaniu kontenera.

Zarządowi Portu Gdynia, Chipolbrok, Loconi, Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, PLO, MTMG, Green Management oraz Naucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *