Białoruski Tydzień Transportowy Transport i Logistyka 2015

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej jako Partner wydarzenia zaprasza do wzięcia udziału w Białoruskim Tygodniu Transportowym – Transport i Logistyka 2015 (w dniach 6-8 października tego roku), podczas, którego KOW Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Mińsku który po raz kolejny organizuje polskie stoisko narodowe oraz Polsko-Białoruski Okrągły Stół, przy którym spotkają się przed­stawiciele rządu oraz biznesu obu państw.

***

Białoruski Tydzień Transportowy to wydarzenie odgrywające znaczącą rolę w rozwoju infrastruktury transportowej i logistycznej systemu Repub­liki Białorusi i krajów sąsiednich. Promuje innowacje i inwestycje oraz rozwój współpracy w szeroko rozumia­nym transporcie międzynarodowym.

Tym samym jest doskonałą okazją do nawiązywania biznesowych kontaktów oraz prezentacji swojej oferty wśród licznych, potencjalnych partnerów.

W poprzednich edycjach w wydarzeniu uczestniczyło 112 organizacji z 11 krajów (Austria, Białoruś, Belgia, Niemcy, Iran, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Polska, Rosja), a wystawę każdorazowo odwiedzało ponad 12 tysięcy przedstawicieli przedsiębiorstw i organizacji związanych z transportem spedycją, logistyką i magazynowaniem, a także dostawcy urządzeń i technologii dla branży transportowo-logistycznej.

Program, oprócz wystaw obejmuje ponad 20 wydarzeń biznesowych, podczas których prezentowane są najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w dziedzinie transportu i logistyki, a także oferty zainteresowanych przedsiębiorstw.

Więcej informacji tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *