V Konferencja Bezpieczeństwa Narodowego

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego (SWBN) oraz Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych (KSOIN) serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w V Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego (28-30 września, Zamek w Gniewie).

Konferencja skierowana jest do Prezesów Zarządów, kadry kierowniczej i zarządzającej przedsiębiorstw: podlegających obowiązkowej ochronie, szczególnie ważnych dla bezpieczeństwa i obronności państwaoraz jego obywateli, o dużym znaczeniu gospodarczo-obronnym i innych podmiotów organizacyjnych będących na wykazie Wojewody.

Zapraszamy ponadto pełnomocników ds. ochrony informacji niejawnych i pełnomocników ds. ochrony infrastruktury krytycznej, dyrektorów pionów bezpieczeństwa, kierowników ochrony fizycznej i technicznej, dyrektorów i naczelników działów spraw obronnych i zarządzania kryzysowego, szefów działów IT, inne osoby odpowiedzialne za zapobieganie sytuacji kryzysowych, reagowanie w przypadku ich wystąpienia i koordynowanie działań związanych z usuwaniem powstałych skutków oraz odtwarzanie zasobów infrastruktury krytycznej. Zachęcamy szczególnie do uczestnictwa przedstawicieli firm i instytucji zobowiązanych do ochrony infrastruktury krytycznej.

Członkowie Izby, którzy chcieliby uczestniczyć w Konferencji mogą liczyć na rabat w wysokości5%, tak jak członkowie KSOIN. Ponadto z uwagi na miejsce odbywania się obrad możliwe jest, aby uczestnicy nie korzystali z bazy noclegowej, a tym samym obniżenie opłaty za uczestnictwo w obradach.

Zaproszenie
Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *