I Forum dla Wolności i Rozwoju

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów – KIG i Uniwersytetu Łódzkiego mamy przyjemność skierować do Państwa zaproszenie na I Forum dla Wolności i Rozwoju.

Forum to projekt badawczy zmierzający do wyłonienia najlepszych – z perspektywy wolności i rozwoju – rozwiązań prawnych funkcjonujących w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. To pierwsza na taką skalę inicjatywa biznesu zmierzająca do sformułowania propozycji zmian prawa w obszarze gospodarki.

Kulminacyjnym wydarzeniem jest 3-dniowy kongres, który odbędzie się w dniach 28-30 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W wydarzeniu będą uczestniczyć liczni eksperci oraz wiele postaci życia gospodarczego, społecznego i publicznego. Wysoki poziom merytoryczny badań gwarantują wiodące polskie kancelarie prawne biorące udział w procesie poprzedzającym kongres, zaś wysoki poziom dyskusji o postulatach zmian prawa ma być gwarantowany przez uczestnictwo reprezentantów organów tworzenia i stosowania prawa oraz bezpośrednich adresatów norm prawnych – przedstawicieli biznesu i organizacji społeczeństwa obywatelskiego. Przedmiotem obrad będzie 17 zagadnień, w ramach dedykowanych obszarów tematycznych np: podatki, energetyka, służba zdrowia, samorządność, zamówienia publiczne, PPP, innowacyjność.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Forum, gdzie znajdują się aktualne informacje nt. projektu http://law4growth.com/

Jeśli zdecydują się Państwo na udział w Kongresie, zachęcamy do rejestracji poprzez stronę internetową: https://law4growth.conrego.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *