Polsko-Irańskie Forum Biznesu

W imieniu  Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy na Polsko-Irańskie Forum Biznesu, które odbędzie się 18 stycznia 2016 godz. 10:30. Forum odbędzie się w siedzibie KIG, Warszawa, ul. Trębacka 4.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 18 – 20 stycznia br. przebywać będzie w Polsce delegacja z Iranu. W wyniku rosnącego zainteresowania rynkiem polskim, władze Prowincji Khorasan postanowiły zorganizować misję gospodarczą do Polski z udziałem ok. 40 firm pod przewodnictwem Gubernatora Prowincji oraz Prezesa Izby Irańskiej.Lista firm irańskich: pobierz docBranże reprezentowane przez przedstawicieli irańskiego biznesu są następujące:
Urządzenia elektroniczne (możliwość uruchomienia linii produkcyjnych), produkty petrochemiczne (eksport), turystyka (wyposażenie hoteli, agencja podróży), przemysł spożywczy (urządzenia do produkcji oraz artykuły żywnościowe),  górniczy (przede wszystkim maszyny i urządzenia), transport, budownictwo. Są to dziedziny, w których prowincja Khorasan posiada zarówno potencjał importowy (niewystarczająca lub niesatysfakcjonująca oferta na lokalnym rynku), jak i możliwości inwestycyjne.

Podczas forum zostaną zaprezentowane możliwości dwustronnej współpracy handlowo-inwestycyjnej oraz sesja rozmów B2B z firmami potencjalnie zainteresowanymi rynkiem irańskim.

Forum Biznesu Polska–Iran będzie poświęcone działaniom podejmowanym przez oba kraje na rzecz wzmocnienia współpracy gospodarczej.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne i odbędzie się w jęz. polskim. Po Forum zapraszamy na poczęstunek.

Formularz zgłoszeniowy:pobierz doc

Kontakt
Biuro Współpracy z Zagranicą
Maria Nowakowska 
tel: 22 630 97 83
e-mail: mnowakowska@kig.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *