Shanghai World Travel Fair 2016

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z Miastami Sopot i Gdynia oraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną przygotowuje udział województwa podczas Targów Turystycznych „Shanghai World Travel Fair 2016” w dniach 19 – 22 maja. Są to jedne z największych targów turystycznych organizowanych w Azji.

Jak, być może Państwu wiadomo, oficjalne partnerstwo między Pomorzem i Szanghajem trwa już ponad trzydzieści lat. Ponadto, oficjalnymi partnerami są też miasto Sopot i  dzielnica Szanghaju – Changning.

Przy okazji udziału Pomorza w Targach w Szanghaju planowana jest misja gospodarcza. Wspólnie z Administracją Szanghaju, Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju oraz Biurem Pomorskim w Chinach, będziemy się starali zorganizować dla firm zainteresowanych udziałem w misji jak najbardziej interesujące spotkania z chińskimi organizacjami wsparcia biznesu i firmami.

Za organizację odpowiadają Krystyna Wróblewska – z-ca dyrektora ds. współpracy zagranicznej oraz Ewa Jagodzińska – kierownik referatu Departamencie Rozwoju Gospodarczego.

Kontakt: k.wroblewska@pomorskie.eue.jagodzińska@pomorskie.eu,  numer telefonu (58) 32 68 707

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *