IX Pomorski Kongres Obywatelski

Szanowi Państwo,

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, jako partner wydarzenia, serdecznie zaprasza do udziału i dyskusji w debacie „Gospodarka morska – nasza specjalizacja. Jak wykorzystać jej potencjał?” na której odbędzie się dyskusja, o tym czy będzie ona naszym innowacyjnym motorem rozwoju oraz o priorytetach polityki wzmacniającej jej potencjał?

W trakcie debaty chcemy poruszyć dwa tematy. Pierwszy poświęcony będzie konkurencyjności i kierunkom rozwoju przemysłu stoczniowego. Drugi – szansom i uwarunkowaniom rozwoju hubu logistycznego na Pomorzu.

W debacie udział wezmą liderzy biznesu z obszaru gospodarki morskiej, naukowcy, samorządowcy.

Debata organizowana jest w ramach IX Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego, któryodbędzie się w dniu 23 kwietnia br. (sobota) w gmachu Politechniki Gdańskiej pod hasłem: Lepsze życie Pomorzan. Pasje – Obywatelska Wspólnota – Europa.

Mówcami na Kongresie będą między innymi:
– Mateusz Morawiecki, Wicepremier i Minister Rozwoju,
– Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego,
– Piotr Soyka, Prezes Zarządu Remontowa Holding
– Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie oraz przedsiębiorca.

Serdecznie zapraszamy, wszystkich którym nie jest obojętna przyszłość naszego regionu i perspektywy gospodarki morskiej do dyskusji!

W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy program Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego – więcej informacji na stronie www.kongresobywatelski.pl i www.facebook.com/KongresObywatelski
Udział w Kongresie jest darmowy, wymagana jest jednak rejestracja na 
https://rejestracja.ibngr.pl/kongresobywatelski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *