Misja Gospodarcza polskich przedsiębiorców na Kubę, 5-9 września 2016 r

Szanowni Państwo

Krajowa Izba Gospodarcza uprzejmie informuje, że we współpracy z Izbą Handlową Kuby,  Ambasadą RP w Hawanie oraz Ambasadą Kuby w Warszawie,  organizuje Misję Gospodarczą polskich przedsiębiorców na Kubę w dniach od 5 do 9 września 2016 r.

W zakresie współpracy gospodarczej i wymiany handlowej z Polską strona kubańska zainteresowana jest dostawami i inwestycjami w wielu sektorach. Priorytetowymi branżami są:

  • import artykułów spożywczych, maszyn i urządzeń przetwórczych żywności;
  • środki transportu: małe samochody osobowe,średnie statki handlowe, autobusy,
  • budowa małych i średnich elektrowni gazowych,  wyposażenie dla elektrowni wiatrowych i słonecznych, zielone technologie;
  • wyposażenia dla hoteli, restauracji, turystyka

W ramach programu Misji przewidziane są Spotkanie Plenarne i rozmowy indywidualne przygotowane we współpracy z Kubańską Izbą Handlową, Seminarium biznesowe nt możliwości współpracy i prowadzenia działalności handlowej, spotkania handlowe z potencjalnymi partnerami a także szereg innych spotkań z administracją gospodarczą.

Przewidujemy również wizytę w najnowszej inwestycji brazylijsko-singapurskiej na Kubie: Porcie Morskim Mariel oraz zwiedzenie powstałej w pobliżu Portu Strefy Zona de Desarrollo Especial.

Więcej szczegółów tu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *