Misje gospodarcze KIG w drugiej połowie 2016

Na prośbę Krajowej Izby Gospodarczej poniżej publikujemy planowane 17 misji wyjazdowych polskiego biznesu w drugiej połowie 2016. Zainteresowany prosimy o skontaktowanie się z osobami odpowiedzialnymi za sprawy organizacyjne poszczególnych misji (dane kontaktowe również poniżej)

  1. Misja Gospodarcza na KUBĘ  (Hawana)
  • Termin: 6 – 11 września 2016
  • Kontakt: Maria Nowakowska, el: 22 6309783
  • E-mail: mnowakowska@kig.pl
  1. Misja Gospodarcza do RPA i LESOTHO

Z okazji MT Przemysłowych Electra Mining Africa w Johanesburgu

  1. Misja gospodarcza do krajow Ameryki Środkowej
  1. Misja gospodarcza do Mongolii (Ułan Bator)
  1. Misja gospodarcza do Iranu (Teheran, Isfahan)
  • Z okazji MT Przemysłowych Iran Industry i Minex Iran’2016
  • Termin: 2 – 5 października 2016 r.
  • Kontakt: Maria Nowakowska, Agnieszka Salamończyk, Elżbieta Wojtas
  • Tel: 22 6309783, 22 6309773, 22 6309752
  • E-mail: mnowakowska@kig.plasalamonczyk@kig.pl
  1. Misja gospodarcza do Belgii ( Bruksela)

Z okazji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw’2016

  • Termin: 12-13 października  2016 r.
  • Kontakt: Monika Sasiak, Piotr Lipiec
  • Tel: 22 6309723, 22 6309606
  • E-mail: msasiak@kig.plplipiec@kig.pl
  1. Misja Gospodarcza do ARABII SAUDYJSKIEJ ( Ryiadh, Dammam)
  1. Misja Gospodarcza do ALGIERII (Oran, Algier)
  • Z okazji MT Energii Odnawialnych ERA’2016
  • Termin: 23 – 26 października 2016 r.
  • Kontakt: Agnieszka Salamonczyk, tel: 22 6309773
  • E-mail: asalamonczyk@kig.pl
  1. Misja Gospodarcza do Namibii i Botswany (Windhuk, Gabarone)
  1. Misja Gospodarcza do RUMUNII
  • Termin: październik/listopad 2016 r.
  • Kontakt: Anna Derbin, tel: 22 6309643
  • E-mail: aderbin@kig.pl
  1. Misja Gospodarcza do SRI LANKI ( Colombo, Kady)
  • Termin: październik/listopad 2016 r .
  • Kontakt: Tadeusz Świątkowski, tel: 22 6309602
  • E-mail: tswiatkowski@kig.pl
  1. Misja gospodarcza do UZBEKISTANU

W ramach Management Training Programme

  • Termin: listopad 2016 r.
  • Kontakt: Elżbieta Wojtas, tel: 22 6309752
  • E-mail: ewojtas@kig.pl
  1. Misja Gospodarcza do ANGOLI (Luanda)

Z okazji MT Przemysłowych FILDA’2016

  • Termin: 15-20 listopada 2016 r.
  • Kontakt: Monika Sasiak, tel: 22 6309723
  • E-mail: msasiak@kig.pl
  1. Misja gospodarcza do Maroka (Casablanca, Rabat)

Z okazji EUROMED Invest Roadshow i MT Budownictwa SIB’2016

  1. Misja gospodarcza do ZAMBII
  • Termin: 23-28 listopada 2016 r.
  • Kontakt: Anna Derbin, tel: 22 6309643
  • E-mail: aderbin@kig.pl
  1. Misja gospodarcza do krajów Azji Pd.-Wschodniej
  • Termin: listopad 2016
  • Kontakt:  Katarzyna Kaniewska, 22 6309606
  • E-mail: kkaniewska@kig.pl
  1. Misja gospodarcza do Egiptu ( Kair)

Z okazji EUROMED Invest Roadshow i MT ELECTRICX & LIGHTEX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *