V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017  ruszyła rejestracja uczestników

W imieniu organizatorów Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, jako patron merytoryczny wydarzenia, zaprasza do wzięcia w V. Forum Transportu Intermodalnego Fracht 2017.W tym roku 13 kwietnia w gdańskim AmberExpo poruszone zostaną następujące tematy:

  • Rozwój transportu intermodalnego w Polsce w aspekcie jego wpływu na sprawność i efektywność funkcjonowania systemu transportowego i logistycznego kraju
  • Polskie porty morskie wobec wyzwań rozwoju transportu intermodalnego – ich dostępność komunikacyjna i system obsługi granicznej ładunków. Obecne i przyszłe bariery- zagrożenia oraz szanse.
  • Projekty rozwoju nowych szlaków komunikacyjnych w Polsce i w relacji z Polską. Ocena ich potencjalnych skutków dla rozwoju transportu intermodalnego w jego dotychczasowej formule.

Każdego roku udział w wydarzeniu bierze blisko 350 osób reprezentujących ponad 100 firm związanych ze środowiskiem TSL, władze samorządowe, przedstawiciele ministerstw oraz otoczenie naukowe.

Tegoroczny FRACHT odbędzie sie w dniach 12-13 kwietnia. Pierwszego dnia zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w DCT Gdańsk S.A. – ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST OGRANICZONA I DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Rejestracja oraz program: www.fracht.kow.com.pl

organizator:

KOW Sp. z o.o. ul. Szczęśliwicka 62, 02-353 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *