Misja Gospodarcza do RPA (Johannesburg, Kapsztad, Pretoria), 21-27.02.2018

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Johannesburgu, Agencją Handlu, Inwestycji i Turystyki Wesgro w Cape Town oraz  Izbą Przemysłowo-Handlową w Johannesburgu organizuje Misję Gospodarczą do RPA w dniach  21 – 27 lutego 2018 r.

Program Misji przewiduje organizacje forów biznesu i indywidualnych spotkań biznesowych w największych ośrodkach przemysłowo-handlowych RPA: Johannesburgu i Cape Town. W trakcie pobytu polscy przedsiębiorcy odbędą również rozmowy w wybranych instytucjach gospodarczych i ministerstwach, których zakres zostanie dopasowany do branż  i zainteresowań uczestników Misji.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość opcjonalnego poszerzenia programu o wizytę w Botswanie (Gaborone) 27.02-1.03.2018. Program biznesowy w Botswanie skierowany jest głownie dla firm z sektorów takich jak: produkcja sprzętu rolniczego i narzędzi, produkcja części samochodowych, rolnictwo ukierunkowane na przetwarzanie żywności oraz przemysł usług (ubezpieczenia, bankowość), ICT.

Więcej informacji na stronie