Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Folder KIGM "O gospodarce morskiej"

Opublikowano: piątek, 19, marzec 2021

Czy wiedzieliście, że 

 

w 2018 roku zarządy morskich portów w Polsce odprowadziły do budżetu państwa 40,6 mld zł z tytułu należnych podatków: VAT, akcyzy oraz ceł  – to praktycznie tyle ile trzeba na „Program 500+”!!!

• trzy polskie porty morskie nie są położone nad morzem 

• Jedno miejsce pracy na morzu przyczynia się do powstania czterech miejsc pracy na lądzie?

Więcej podobnych informacji znajdziecie w pierwszym wydaniu naszego izbowego folderu „O gospodarce morskiej”.

W przystępnej, mamy nadzieję (i kolorowej) formie staramy się przedstawić szeroko rozumianą gospodarkę morską i sprawy morskie - dla laików i tych bardziej zaawansowanych.

Promujemy nim naszą Izbę oraz działalność naszych Członków – oni przecież tworzą polską gospodarkę morską - w kraju i poza jego granicami.

Folder jest w języku polskim i angielskim (na razie).

Można go znaleźć pod adresem:

PL: FolderKIGM PL

En: FolderKIGM En

Serdecznie zapraszamy do lektury!