Zaproszenie na seminarium dotyczące wyboru Inteligentnych Specjalizacji Pomorza

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Pomorskiego zapraszamy Państwa na seminarium dotyczące wyboru i konkursu na Inteligentne Specjalizacje Pomorza. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 maja br. o godz. 12.00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego.

Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączeniu. Strategia inteligentnej specjalizacji polega na określeniu priorytetów gospodarczych w obszarze B+R+I oraz skupieniu inwestycji na obszarach zapewniających zwiększenie wartości dodanej gospodarki i jej konkurencyjności, które przyniosą wymierne efekty gospodarcze.Wdrażany przez województwo pomorskie, proces wyboru Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, jest procesem oddolnym. Proces ten planujemy zakończyć na początku 2015 roku, zaś w latach kolejnych zamierzamy zrealizować kolejne jego edycje.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod adresem: d.balamonczek@pomorskie.eu

Z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zgłaszające prosimy o podanie imienia, nazwiska uczestnika oraz instytucji, adresu e-mail i telefonu kontaktowego.

Program seminarium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *