Zaproszenie: Polsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesu

Szanowni Państwo,

Mnisterstwo Rozwoju RP we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Azerbejdżańskim Forum Biznesu.

Forum odbędzie się w dniu 20 grudnia br. w Warszawie, w ramach VII posiedzenia Polsko-Azerbejdżańskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty PanaNatiga Alijewa, Ministra Energetyki Republiki Azerbejdżanu w Polsce. Polskiej stronie prac Komisji będzie przewodniczył Wicepremier Mateusz Morawiecki, forum gospodarcze poprowadzi Wiceminister Tadeusz Kościński. 

Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i azerbejdżańskimi przedsiębiorcami.

Program wydarzenia przewiduje wystąpienia oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B. Jesteśmy głęboko przekonani, że Forum przyczyni się do intensyfikacji współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Azerbejdżanem.

Strona azerbejdżańska wykazała szczególne zainteresowanie współpracą w zakresie następujących sektorów:

– transport
– budownictwo i infrastruktura
– przemysł wydobywczy
– przemysł stoczniowy 
– maszyny rolnicze
– energetyka
– meble
– farmaceutyki i suplementy diety

 

Zainteresowanych udziałem w Polsko-Azerbejdżańskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o rejestrację się na stronie REJESTRACJA

Forum odbędzie się w godz. 12.00-15.30 (o godz. 11.30 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Rozwojuul. Wspólna 2/4, Sala Kinowa w Warszawie.

Ze względu na dużą liczbę uczestników spotkania, uprzejmie prosimy o punktualne przybycie,

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *