Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Baltexpo 2021

Opublikowano: czwartek, 09, wrzesień 2021

Baltexpo 2021. Podczas tegorocznej edycji na stoisku Krajowej Izby Gospodarki Morskiej wystawiają się Zarządy Portów Morskich – Gdańsk, Gdynia, Szczecin i Świnoujście oraz Uniwersytet Morski.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Oprócz promocji działalności wystawiających się ww. podmiotów, na stoisku odbywały się również rozmowy biznesowe prowadzone przez Członków KIGM z potencjalnymi partnerami.

Można też było się zapoznać z ofertą firm członkowskich KIGM, które na stoisku Izby rozłożył swe foldery promocyjne czy przekazały prezentacje firmowe.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenia naszego stoiska i zapraszamy na kolejne wydarzenia z udziałem KIGM.