Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Polsko-Irańskie Spotkanie Biznesowe

Opublikowano: wtorek, 19, listopad 2019

Szanowni Państwo,

26 listopada 2019 r. odbędzie się Polsko-Irańskie Spotkanie Biznesowe. Okazją do zorganizowania spotkania jest wizyta w Polsce delegacji biznesowej z Alborz Chamber of Commerce, Industries, Mines and Agriculture, liczącej 25 czołowych przedstawicieli irańskiego handlu i przemysłu tego regionu. Wydarzenie organizuje Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Polsko – Irańską Izbą Gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, sala konferencyjna 205 (II piętro). Początek spotkania o godz. 10.00.

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i irańskiej strony - w tym o możliwościach nawiązania współpracy, inwestycyjnych i eksportowych na rynku.

Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami irańskiego biznesu, reprezentującego sektory współpracujące w zakresie przemysłu spożywczego, budownictwa, sektora tekstylnego, sektora IT/ICT oraz turystycznego.


Rejestracja uczestników na Wydarzenie: Polsko-Irańskie Spotkanie Biznesowe dostępna jest pod adresem: REJESTRACJA
Językiem spotkania będzie język polski (tłumaczenie na farsi). Udział w Forum jest bezpłatny.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.