Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Targi SMM Hamburg 2020

Opublikowano: środa, 22, styczeń 2020

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM
Hamburg, 08 – 11 września 2020 r.

Szanowni Państwo

KIGM jako partner wydarzenia zaprasza na Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM.

8 – 11 września w Hamburgu odbędzie się 29 edycja tych  największych i najważniejszych targów światowego przemysłu okrętowego. Impreza co dwa lata gromadzi światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej oraz decydentów szeroko rozumianej gospodarki morskiej. W czasie każdej edycji targów kilkadziesiąt wiodących firm ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych, innowacyjnych produktów i prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Impreza ta to jednak nie tylko zapoznawanie się z prezentowanymi produktami i usługami, ale również miejsce nawiązywania stałej międzynarodowej współpracy.

W poprzedniej edycji targów na powierzchni wystawienniczej 93.000 m2 wzięło udział 2.289 wystawców z 69 krajów (w tym 53 firmy z Polski) oraz ponad 50.000 zwiedzających profesjonalistów z całego świata. O skali hamburskiego przedsięwzięcia świadczy także bardzo duża liczba imprez towarzyszących - kongresów, konferencji, seminariów, sympozjów, workshopów, warsztatów i oficjalnych przyjęć. Program ramowy kongresów koncentruje się wokół trendów oraz przyszłości branży (Maritime Future Summit), ochrony środowiska (gmec), bezpieczeństwa i ochrony (MS&D), branży offshore (Offshore Dialog), a referenci pochodzą ze świata polityki, gospodarki i nauki.

W czasach globalnego trendu ochrony środowiska przed przedsiębiorstwami branży morskiej stoją duże wyzwania. Targi SMM w sposób szczególny koncentrują się na temacie „green shipping”, z najnowszymi rozwiązaniami można zapoznać się podczas kongresu gmec (Global Maritime Environmental Congress), a także podczas oglądania oferty firm oznaczonych „green route” oraz wystawców z hali A5 (nowoczesne i alternatywne systemy napędowe).

Kolejnym aktualnym tematem dla branży jest silnie rozwijający się rynek rejsów turystycznych i związany z tym popyt na ofertę wyposażenia wnętrz wycieczkowych statków morskich i śródlądowych oraz promów i mega jachtów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku organizatorzy włączyli tę tematykę do targów SMM - przedsiębiorstwa dostarczający produkty dla jej branży zaprezentują się w nowej hali B8.

Bliższe informacje o targach SMM dostępne są na stronie: https://www.smm-hamburg.com/en/

oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel: 22-620 72 98, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.