Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Apel Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej o wsparcie!!!

Opublikowano: czwartek, 26, marzec 2020

Drodzy Członkowie KIGM, Sympatycy KIGM, Szanowni Państwo!

Wczoraj z apelem o wsparcie zwróciło się do nas Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej – wieloletni członek KIGM.

Szpital ten zgodnie z decyzją Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego ma obowiązek przyjęcia i leczenia osób znajdujących się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Szpital potrzebuje różnego rodzaju sprzętu, odzieży ochronnej, środków do dezynfekcji.

W imieniu dyrekcji szpitala p. prof. Marcina Renke oraz władz KIGM apeluję do Państwa, tych związanych z gospodarką morską, ale i innych, dla których prawidłowe funkcjonowanie szpitala jest ważne, o wsparcie i solidarność z Centrum w tych trudnych chwilach. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Lista zapotrzebowania jest dostępna w KIGM, prosimy o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefon - 696 146 445). prześlemy ją mailem.

Lista została również rozesłana do wszystkich Członków KIGM Pomorskiego Oddziału Regionalnego.

W sprawie wsparcia można kontaktować się bezpośrednio ze szpitalem
58 699 85 06 wew. 4 lub 58 69 98 438

Pomagajmy sobie, bądźmy solidarni, nie pozostańmy obojętni!

Film z apelem Sekretarza Generalnego KIGM tu.