Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

XXI. Walne Zgromadzenie Członków KIGM

Opublikowano: poniedziałek, 29, czerwiec 2020

26 czerwca 2020 roku w budynku Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.

Obrady odtworzył przewodniczący Rady KIGM p. Adam Meller. Na przewodniczącego zebrani  wybrali p. Dorotę Arciszewską-Mielewczyk.

Podczas Zgromadzenia zostały przedstawione sprawozdania z działalności Sekretarza Generalnego i biura KIGM, Rady KIGM i Komisji Rewizyjnej KIGM.

Sekretarz Generalny KIGM p. Rafał Machowiak przedstawił również sprawozdanie dotycząc finansów izby za rok 2019 oraz przedstawił propozycję budżetu na 2020 a także kierunki działalności na ten rok

Po zakończeniu części sprawozdawczej i przyjęciu sprawozdań oraz udzieleniu absolutorium organom KIGM, wybrano członków Rady KIGM oraz Komisji Rewizyjnej na kadencję 2020-2024.

Radę KIGM kadencji 2020-2024 tworzą:

p. Adam Meller – Przewodniczący  Rady

p. Krzysztof Michnal – Wiceprzewodniczący Rady

p. Cezary Sylwestrzak – Wiceprzewodniczący Rady

p. Dorota Arciszewska-Mielewczyk

p. Łukasz Greinke

p. Zbigniew Karpiński

p. Arkadiusz Tomczak

p. Krzysztof Urbaś

p. Adam Weintritt

p. Andrzej Wróblewski

p. Arkadiusz Zgliński

 

W skład Komisji Rewizyjnej weszli:

p. Zbigniew Jaś - Przewodniczący Komisji

p. Andrzej Łuc

p. Michał Pastuszek

 

Wybranym serdecznie gratulujemy.