Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

List Oddziału Pomorskiego do władz RP.

Opublikowano: poniedziałek, 03, sierpień 2020

Pomorski Oddział Krajowej Izby Gospodarki Morskiej wystąpił do najwyższych władz Polski – do panów Premiera i Prezydenta z prośbą o wsparcie działań mających na celu alokację funduszy publicznych na budowę morskiej infrastruktury dostępowej w związku z projektem budowy Portu Zewnętrznego w Porcie Gdynia – tj. toru podejściowego oraz falochronu.

Decyzję o przygotowaniu pisma i rozesłaniu go do najważniejszych decydentów podjęto mając na uwadze wagę przedsięwzięcia jakim jest Port Zewnętrzny dla portu w Gdyni, miasta i regionu oraz biorąc pod uwagę, pewne niejasności wynikającymi z przepisów prawnych, mogących budzić wątpliwości co do zapewnienia źródła finansowania projektu w ww. części.

List wysalano również do wiadomości Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej i Ministra Finansów.

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi, które nadeszły:

z MGMiŻŚ (odpowiedź przesłana na prośbę p. Premiera

z Kancelarii p. Prezydenta.