Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Mapalu Sp, z o.o. - nowym Czlonkiem KIGM

Opublikowano: środa, 09, grudzień 2020

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować Państwa o wstąpieniu w poczet Członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej firmy Mapalu Sp. z o.o. z Redy..

Mapalu jest innowacyjną firmą, która powstała w 2014 roku. Jest zorientowane na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla okrętownictwa. Portfolio firmy bazuje na morskich systemach sterowych z innowacyjną opatentowaną geometrią płetw sterowych.

Głównymi celami Mapalu jest stworzenie żeglugi bardziej bezpiecznej, wydajnej, bardziej ekonomicznej oraz redukcja emisji gazów cieplarnianych. Mapalu stara się, by ich rozwiązania były dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów, tak, aby w pełni zapewnić im satysfakcje z ich produktów.

Przyszłość twojej Manewrowości, Oszczędności paliwa i Ochrony środowiska
 

Systemy sterowe * System sterowy Hebla

  • Rozwiązanie Hebla

Nasze innowacyjne i unikalne rozwiązanie bazuje na naszym doświadczeniu. Najważniejszą rzeczą na morzu jest utrzymanie bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie. Osiągnięcie tego celu było możliwe dzięki zaprojektowaniu nowego typu steru. Rozwiązanie bazuje na połączeniu dwóch profili zwężających się względem siebie. Poprzez zastosowanie takiego rozwiązanie uzyskaliśmy bardzo wysokie właściwości manewrowe jednostki, redukcję zużycia paliwa, a co za tym idzie redukcję emisji gazów cieplarnianych.

  • Naukowo udowodnione osiągi

Wysokie osiągi innowacyjnego rozwiązania Hebla są udowodnione poprzez obliczenia CFD jak i próby morskie. Specjalny kształt płetwy sterowej redukuje promień zawracania oraz zwiększa manewrowość jednostki pływającej. Rozwiązanie Hebla redukuje myszkowanie jednostki, co wpływa na konsumpcję paliwa podczas rejsu.
.


Więcej informacji można znaleźć w poniższym linku:
- Prospekt Firmy Mapalu
- www.mapalu-marine-innovations.com

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Mapalu oraz zapoznaniem się z jej pełną ofertą!
Skontaktuj się:

  • telefon: +48 534 516 197
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.