Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP - edycja XIX.

Opublikowano: czwartek, 12, sierpień 2021

Szanowni Państwo, Członkowie KIGM.
 
Krajowa Izba Gospodarki Morskiej została zaproszona do udziału w XIX. edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP i zgłaszania„ polskich przedsiębiorstw przyczyniających się do budowania potencjału gospodarczego naszego kraju, będących dumą i nadzieją rodzimej gospodarki”.
 
W związku z powyższy uprzejmie proszę o propozycje kandydatur przedsiębiorstw, które KIGM mogłaby zgłosić do ww. nagrody. Poszczególne kategorie znajdą Państwo tu https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/
 
Swoje wnioski proszę przysłać do 27 sierpnia br, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z wiadomością do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
KIGM może przedstawić jednego kandydata w każdej kategorii.
W przypadku większej ilości zgłoszeń w jednej kategorii ostatecznego wyboru zgłoszenia dokonają przedstawiciele Prezydium Rady KIGM.
 
Regulamin Nagrody i wnioski do poszczególnych kategorii znajdą Państwo poniżej.
https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/materialy-do-pobrania-xix-edycja/ 

Serdecznie zapraszamy do udziału.