Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

CSCMP CEE CONFERENCE 2021

Opublikowano: poniedziałek, 11, październik 2021

W imieniu organizatorów, jako partner konferencji Krajowa Izba Gospodarki Morskiej zaprasza na najważniejsze wydarzenie dotyczące łańcucha dostaw w tym roku: 

Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) CEE CONFERENCE 2021 - https://conferencecscmp.org/ 

Konferencja odbędzie się 18 listopada 2021 w systemie hybrydowym - online oraz w Hotel Arche ul. Krakowska 237, w Warszawie.

Celem Konferencji jest omówienie współczesnych zagadnień z zakresu logistyki i SCM. 

 

Podczas Konferencji będzie możliwość:

• Wziąć udział w sesjach dotyczących rozwiązań przyszłości oraz rzeczywistych strategii realizowanych w celu optymalizacji i przekształceń łańcucha dostaw.

• Uczyć się od wyspecjalizowanych pracowników naukowych i osób zajmujących się zagadnieniami łańcucha dostaw na co dzień.

• Wysłuchać dynamicznych prelegentów i specjalistów z naszej branży.

• Nawiązać kontakty z wiodącymi, nowymi i przyszłymi liderami łańcucha dostaw z całego świata.


Odbędą się:

Panele dyskusyjne z udziałem Portów i Kolei.

Sesje tematyczne: 

  • Transport i Logistyka/Supply chain
  • Integration and Collaboration/Sustainability/ Digital 
  • Supply chains/Zarządzanie zakupami I dystrybucją

Serdecznie zapraszamy: