Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

KIGM partnerem Targi SMM Hamburg 2024

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2024

 

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, została partnerem tegorocznej edycji hamburskich targów SMM.

Targi SMM są jednym z najważniejszych wydarzeń targowych i konferencyjnych branży tego roku. SMM 2024 zgromadzi około 40 000 uczestników z ponad 120 krajów. Ponad 2000 firm zaprezentuje najnowocześniejsze technologie i usługi. W specjalnych strefach, takich jak Future Fuels Arena i AI CENTER, będzie możliwość zapoznania się z aktualnymi i przyszłościowymi tematami o dużym znaczeniu dla zachodzącej już teraz transformacji w branży morskiej. Na czterech scenach bezpośrednio w halach wystawienniczych odbędą się tematyczne konferencje. W tym roku po raz pierwszy z bezpłatnym wstępem.

Na targach będzie można się zapoznać z ofertą wiodących firm sektora morskiego czy trendami w branży. Targowe forum to dobre miejsce na wymianę poglądów co do zachodzących zmian i wyzwań stojącymi przed gospodarką morską w poszczególnych krajach i na poziomie globalnym, SMM to dobre miejsce również do nawiązywania kontaktów. Podczas SMM będzie po temu wiele okazji. Nie tylko podczas wspomnianych konferencji i oficjalnych wydarzeń, ale również w czasie mniej formalnych spotkań od popularnej „Wine o'clock” po SMM Maritime Start-up Night.
Targi SMM odbędą się od 3-6 września 2024.

Informacje o targach SMM Hamburg są również dostępne w Oficjalnym Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce na stronie www.eurotargi.com