Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Delegacja Węgierska w Szczecinie

Opublikowano: poniedziałek, 15, kwiecień 2024

12 kwietnia 2024 r. w siedzibie Stoczni Finomar sp. z o.o. w Szczecinie odbyło zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarki Morskiej we współpracy z Zachodniopomorskim Klastrem spotkanie z przedstawicielami Konsulatu Generalnego Węgier w Gdańsku. Stronę węgierską reprezentowali konsulowe dr Ottó Sopis i p. Pau Pauer.- dyrektor handlowy Finomar p. Arkadiusz Świech (wiceprzewodniczący KIGM Oddział Zachniopomorski, wiceprezes Klastra Zachodniopomorskiego), a także p. Rafał Zahorski (ZMPSzŚ oraz Stocznia Szczecińska „Wulkan”) i p. Maciej Sobieraj (Kornsberg).Rozmawiano o możliwościach współpracy gospodarczej pomiędzy firmami związanymi z sektorem stoczniowym i portowym znajdujących się w regionie zachodniopomorskim z węgierskimi partnerami. Przedstawiciele polskiego biznesu przedstawili reprezentowane przez siebie branże i firmy. Opowiedzieli i perspektywach ich rozwoju.

Po rozmowach w siedzibie Finomaru, goście w towarzystwie p .A. Świecha udali się na zwiedzanie terenów stoczniowych firmy bu zapoznać się z aktualnie realizowanymi projektami Finomaru a także by poznać potencjał firmy w kontekście możliwej współpracy.

14 maja br. odbędzie się organizowana przez KIGM druga edycja Polskiego Dnia Morza w Budapeszcie. Tam również będzie promowana branża morska naszego Zachodniego Wybrzeża.

KIGM dziękuje firmie Finomar za gościnność a p. Arkadiuszowi Świechowi za pomoc w zorganizowaniu spotkania w Szczecinie.