Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Misja Gospodarcza do Demokratycznej Republiki Konga

Opublikowano: środa, 18, wrzesień 2019

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Demokratycznej Republiki Konga, która odbędzie się w dniach 17-21 listopada 2019 r. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów w regionie Afryki Centralnej podczas spotkań zorganizowanych specjalnie dla polskich przedsiębiorców.

Misję przygotowujemy we współpracy z Narodową Kongijską Agencją ds. Promocji Inwestycji (ANAPI) przy wsparciu Ambasady Demokratycznej Republiki Konga w Warszawie oraz Ambasady RP w Angoli, w której kompetencji terytorialnej pozostaje DRK.

Celem Misji jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Demokratycznej Republiki Konga.

W ramach programu misji przewidziana jest organizacja Polsko – Kongijskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z kongijskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz organizacjami otoczenia biznesu, jak również wizyty w lokalnych przedsiębiorstwach i spotkania z lokalnymi ekspertami oraz konsultantami.

Bliższe informacje nt. programu oraz szczegóły logistyczno-kosztowe przekazujemy w załączeniu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji, prosimy o pilne zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie .

REJESTRACJA ON LINE

Kontakt :

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA - Biuro Współpracy z Zagranicą

Agnieszka Salamończyk - tel: 22 6309773, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elżbieta Wojtas – tel: 22 6309752, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.