Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Posiedzenie Rady KIGM

Opublikowano: wtorek, 17, grudzień 2019

13 grudnia 2019 w siedzibie KIGM w Gdyni odbyło się posiedzenie Rady KIGM. Na ostatnimi w tym roku spotkaniu przyjęto w poczet członków KIGM firmę Cronimet Pl Sp. z o.o. z Inowrocławia (oddział w Szczecinie). Rada przyjęła jednogłośnie przedłożone przez Prezydium Loży KIGM kandydatury pana Jerzego Lewandowskiego oraz Władysława Jaszowskiego na członków Loży. (http://kigm.pl/99-posiedzenie-lozy-kigm).

Przyjęto również stanowisko Rady KIGM w sprawie projektu „Powrotu pod Polską Banderę”. Projekt wcześniej było przedmiotem pracy Loży KIGM i szerokiej dyskusji na posiedzeniach Rady Oddziału KIGM oraz Rady Krajowej. Stanowisko zostało rozesłane do Prezydenta RP oraz Ministra GMiŹŚ. (treść stanowiska tutaj).