Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Spotkanie Świąteczne KIGM 2019

Opublikowano: poniedziałek, 16, grudzień 2019

zdjęcie: Namiary

13 grudnia 2019, tradycyjnie w Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera” w Gdyni, odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne KIGM.

Zebranych, przedstawicieli trójmiejskiego korpusu dyplomatycznego, firm członkowskich KIGM, loży i pracowników KIGM, pomorskich organizacji biznesu, oraz wszystkich zaprzyjaźnionych z Izbą, powitali p. Krzysztof Michnal – wiceprzewodniczący Rady KIGM i p. Zbigniew Jaś, przewodniczący Komisji Rewizyjnej KIGM i prezes Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego przy KIGM oraz sekretarz generalny KIGM p. Rafał Machowiak.

Gości powitał również ojciec Edward Pracz, duszpasterz ludzi morza, który zadbał o wymiar duchowy spotkania, czytając Pismo oraz udzielając wszystkim zebranym i całej branży morskiej dobrego słowa na Święta Bożego Narodzenia i zbliżający się rok 2020.

Po tradycyjnym opłatku i składaniu życzeń powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, przystąpiono do kolacji. Przy kolendach i świątecznej muzyce w tle, przy pierogach z kapustą, barszczu z pasztecikami (z nadzieniem grzybowym naturalnie) oraz karpiu w galarecie rozmawiano o sukcesach i problemach branży w mijającym roku oraz o perspektywach i nadziejach związanych z nadchodzącym rokiem 2020.

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej w Gdyni serdecznie dziękuje Zarządowi Morskiego Portu Gdynia oraz Bałtyckiemu Terminalowi Kontenerowemu za wsparcie i pomoc w przygotowaniu spotkania.

Relacja foto na "naszym facebooku".