Członkowie
A-M-S Adam Miszkiewicz | |
Academy Maritime Services Ltd. | |
Ahlmann – Zerssen Sp. z o.o. | |
Akademia Marynarki Wojennej | |
ANDREAS Sp. z o.o. | |
Aramis Shipping Agency Sp. z o.o. | |
BALTIC STEVEDORING COMPANY S.c. | |
Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. | |
Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. | |
B&B Marine Services sp. z o.o. | |
Bulk Cargo-Port Szczecin Sp. z o.o. | |
Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o.o. | |
Centrum Logistyczne „Gryf” sp. z o.o. | |
Centrum Techniki Okrętowej S.A. | |
CORTEZ Sp. z o.o. | |
Cronimet Inowrocław | |
CSL International Spedition | |
Dalcontrol Sp. z o.o. | |
Dalmor S.A. | |
DOKER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Portowych | |
ENAMOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Naukowo Badawcze | |
EPA Marine Sp. z o.o. | |
EUROAFRICA Services Limited Sp. z o.o. oddział w Polsce | |
EUROCARGO SURVEY Sp. z o.o. | |
FAST TERMINALS Sp. z o.o. | |
FINNLINES POLSKA Sp. z o.o. | |
Finomar | |
FLORIAN Firma Handlowo Usługowa | |
Flying Dutchman Poland | |
Fontański | |
FOSFAN S.A. | |
Fundacja Bezpieczeństwa Żeglugi i Ochrony Środowiska | |
Green Managment Sp. z o.o. | |
HES – Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. | |
Hutchisons Ports - Gdynia Container Terminal S.A. | |
Hydrotechnika Damazy Stachera | |
Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Barteckiego | |
Kancelaria Prawnicza Zbigniew Jaś | |
Kingsped Sp. z o.o. | |
Kołobrzeska Stocznia Remontowa „DOK” Zbigniew Haliński | |
Lamal Sp. z o.o. | |
LIBRA, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe | |
LINK | |
LINK Ludmiła Maria Zawołek | |
Loadmaster&Baltic Kontor Services | |
Mapalu Sp. z o.o. | |
Marine Services Jan Plażuk | |
Maritime Safety & Security Sp. z o.o. | |
Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. | |
Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. | |
Morska Stocznia Remontowa „GRYFIA” S.A. | |
NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych | |
Namiary Sp. z o.o. | |
NAUTA HULL Sp. o.o. | |
NEPTUN SHIP SERVICE LTD. | |
OSM PHU LIBRA Andrzej Nieznaj | |
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Centrum Szkolenia Nurków Zawodowych Paweł Karbowiak, Magdalena Marcinek S.C. | |
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Sp. z o.o. | |
P.U.H. COLD TECH | |
Pacific Trade and Service s.c P. Kubeczak, H. Talwik | |
Partner – J. Szlachcikowski A.Mączka Sp.j | |
PIHZ Certyfikacja Sp. z o.o. | |
PKP Cargo Connect Sp. z o.o. BR Szczecin | |
Pol-Euro Linie Żeglugowe Sp. z o.o. | |
Politechnika Morska w Szczecinie | |
Polam-Rem S.A. | |
Polfracht Sp. z o.o. | |
Polska Żegluga Bałtycka S.A. | |
Polska Żegluga Morska | |
Polski Rejestr Statków S.A. | |
Polskie Linie Oceaniczne S.A. | |
Polskie Ratownictwo Okrętowe sp. z o.o. | |
Polskie Terminale S.A. | |
Polsteam Brokers Gdynia Sp. z o.o. | |
Polsteam Shipping Agency Sp. z o.o. | |
Sea Light Sp. z o.o. | |
Shipcontrol Sp. z o.o. | |
Smart Sp. z o.o. | |
Solidus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe | |
Spedkon Plus S.C. | |
Stena Line Polska Sp. z o.o. | |
Spółka Wodna „Międzyodrze” | |
Stocznia Remontowa NAUTA S.A. | |
Stowarzyszenie Ekspertów Morskich MEA | |
Stowarzyszenie Importerów Ryb | |
Stowarzyszenie Miłośników Suchacza i Okolicy | |
Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu | |
Stowarzyszenie Rybaków Zalewu Wiślanego | |
Studium Doskonalenia Kadr AM w Gdyni Sp. z o.o. | |
SUBMARINE Techniczne Zaopatrzenie Statków | |
SVS Marinus Robert Kęsicki | |
Szkoła Morska Sp. z o.o. | |
Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o. | |
Tom Ship Sevice | |
TUiR Warta S.A.- Oddział Morski | |
UMS Marbalco Sp. z o.o. | |
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej | |
Uniwersytet Morski w Gdyni | |
Wilhelmsen Ship Service Polska Sp. z o.o. | |
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. | |
Zarząd Morskiego Portu Kołobrzeg Sp. z o.o. | |
Zarząd Morskiego Portu Elbląg Sp. z o.o. | |
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. | |
Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. | |
Zarząd Morskiego Portu Police | |
Związek Armatorów Polskich | |
Żegluga Polska S.A. | |
Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. |
Biuro
Centrala | Oddział Zachodniopomorski |
Adres: http://www.kigm.pl/ NIP: 586-20-14-014 |
Adres: Dyrektor Biura: Dariusz Sałata tel.: +48 501 148 430
|
Bank/konto | |
Konto złotówkowe(PLN) | |
Bank PEKAO S.A. | 62 1950 0001 2006 0044 4616 0002 |
SANTANDER BANK POLSKA S.A. | 64 1090 1102 0000 0001 4299 6351 |
Konto walutowe w EUR | |
Bank PEKAO S.A. | SWIFT CODE:PKOPPLPW |
PL35 1950 0001 2006 0044 4616 0003 | |
Konto walutowe w USD | |
SANTANDER BANK POLSKA S.A. | SWIFT CODE: WBKPPLPP |
PL04109011020000000114348578 | |
04109011020000000114348578 |
Pracownicy biura KIGM:
Sekretarz Generalny Rafał Machowiak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 58 661 53 75
|
|
Specjalista ds. Legalizacji i Informacji Bożena Rogalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 608 454 211
|
|
Komisarz Awaryjny
Bronisław Soszyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel.: 608 454 214 |
|
Kursy w KIGM
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel: 58 661 53 75 kom. 608 454 212 |
Władze KIGM
Zgodnie ze Statutem Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, organami KIGM są:
1. Walne Zgromadzenie
2. Rada Krajowej Izby Gospodarki Morskiej
Przewodniczący: | Jacek Sadaj |
Wiceprzewodniczący: | Krzysztof Michnal |
Cezary Sylwestrzak |
|
Członkowie: | Dorota Arciszewska-Mielewczyk |
Łukasz Malinowski | |
Marek Kiersnowski | |
Arkadiusz Tomczak | |
Adam Weintrit | |
Andrzej Wróblewski | |
Krzysztof Urbaś | |
Arkadiusz Zgliński | |
3. Sekretarz Generalny
Rafał Machowiak |
4. Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: | Zbigniew Jaś |
Członek Komisji: | Piotr Frankowski |
Andrzej Łuc |
5. Rada KIGM Pomorskiego Oddziału Regionalnego w Gdyni
Przewodniczący: | Krzysztof Michnal |
Wiceprzewodniczący: | Jan Jarmakowski |
Członkowie: | Piotr Bura |
Andrzej Brzózka | |
Tadeusz Hatalski | |
Piotr Frankowski | |
Monika Kozakiewicz | |
Maciej Krzesiński | |
Cezary Łuczywek | |
Grzegorz Pettke | |
Tomasz Szulbrycht | |
Wojciech Szymulewicz |
6. Rada KIGM Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego w Szczecinie
Przewodniczący: | Cezary Sylwestrzak |
Wiceprzewodniczący | Arkadiusz Świech |
Członkowie: | Jacek Cichocki |
Andrzej Łuc | |
Wojciech Pysiak | |
Natalia Skugariew | |