Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

PARP: 8 grudnia 2020 - webinarium z norweskimi firmami

Opublikowano: wtorek, 24, listopad 2020

Szanowni Państwo,

Na prośbę organizatorów Polskej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium pn. "Neutralne dla środowiska mariny i małe porty" oraz spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Wydarzenie odbędzie się 08 grudnia 2020 r. w godzinach 09:30-17:00 i jest skierowanie do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, w szczególności w następujących obszarach:

- nowe, innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, w tym technologie cyfrowe, dla marin, przystani i portów jachtowych, portów i ośrodków żeglarskich,
- nowoczesna infrastruktura i budownictwo wodne i przybrzeżne, zagospodarowanie akwenów,
- neutralne dla środowiska procesy produkcji, budowy i remontów jachtów i łodzi, produkcji wyposażenia i ekwipunku,
- wyposażanie, serwisowanie oraz obsługa ruchu jachtów i statków w marinach i portach,
- przyjazne dla środowiska transport i żegluga śródlądowa i morska,
- zrównoważone usługi logistyczne dla wód śródlądowych i morskich: bunkrowanie, przeładunki, składowanie,
- przemysł offshore, energetyka morska, energetyka wiatrowa, morskie elektrownie wiatrowe, prace podwodne, roboty podwodne, remonty podwodne.

Spotkania indywidualne z wybranymi przedsiębiorcami z Norwegii i zagranicy będą poprzedzone webinarium, podczas którego uczestnicy wysłuchają interesujących prelekcji tematycznych i zapoznają się z dobrymi praktykami polsko-norweskiej współpracy. Udział w webinarium i spotkaniach b2b jest bezpłatny. Oficjalnymi językami wydarzenia są język polski i angielski.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim): https://environmentally-neutral-marinas-ports.b2match.io/  do dnia 8 grudnia 2020 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

Departament Wsparcia Przedsiębiorczości/ Entrepreneurship Support Department

Justyna Kizlich  +48 22 432 88 47, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Artur Janusz +48 22 432 88 08 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.