Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Balt Military Expo - rejestracja

Opublikowano: poniedziałek, 01, marzec 2021

Szanowni Państwo,

rozpoczęła siię rejestracaę na Bałtyckie Targi Militarne Balt Military Expo, które w tym roku organizowane są równolegle z InterMarE South Baltic Maritime Economy Exhibition!


Warto tu być - uczestnictwo daje szerokie możliwości:

- przedstawienia firmy innym partnerom branżowym
- nawiązania nowych kontaktów wśród firm z krajów południowego Bałtyku
- odbycia rozmów biznesowych z potencjalnymi Partnerami
- poszerzenia współpracy i poszukiwania nowych rozwiązań biznesowych.

Działaj:

- zarejestruj Firmę i weź udział w targach Balt Military Expo - wybierz rodzaj stoiska i sposoby nawiązania kontaktu z uczestnikami Targów
- ponadto zgłoś Firmę do bazy InterMarE Networking & Data Base i wykorzystaj dodatkową okazję, by efektywniej i całkowicie bezpłatnie zaprezentować się branży.

Zapraszamy również na IX. Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczna NATCON, gdzie rokrocznie poruszane są zagadnienia z obszaru wojskowej techniki morskiej oraz bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu w portach i obiektach infrastruktury krytycznej, cyberbezpieczeństwa. Nie może Was tam zabraknąć!

Balt Military Expo to prestiżowe targi, wydarzenie naukowe i konferencje, objęte honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Tak łatwo spotkać się i porozmawiać o biznesie ON LINE, kiedy inaczej spotkać się nie można.

Rejestracja właśnie ruszyła!

Z wyrazami szacunku,
Zespół Balt-Military-Expo
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.