Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Nauta - procedura głosowania nad układem w przyspieszonym postępowaniu układowym

Opublikowano: wtorek, 16, luty 2021

Szanowni Państwo,

Na prośbę Zarządu Stoczni Remontowej NAUTA S.A. w restrukturyzacji - Członka KIGM - publikujemy poniższą informację:

Zarząd Stoczni Remontowej NAUTA S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Gdyni informuje, iż począwszy od dnia 4 stycznia 2021 roku rozpoczęła się procedura głosowania nad układem w przyspieszonym postępowaniu układowym.

W związku z powyższym wierzyciele w najbliższym czasie otrzymają od Nadzorcy sądowego komplet dokumentów umożliwiających oddanie głosu.W razie pytań lub wątpliwości delegowani pracownicy Stoczni, a także Zarząd Stoczni pozostają do Państwa dyspozycji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu oraz do poparcia przedstawionych propozycji układowych. Przyjęcie i zatwierdzenie układu pozwoli na ustabilizowanie sytuacji Spółki, otwierając szansę na jej dalszy rozwój, w tym na utrzymanie, a w dalszej perspektywie poszerzenie współpracy z wierzycielami. Licząc na Państwa przychylność, z optymizmem patrzymy w przyszłość, wierząc że Stocznia będzie kontynuowała swoją bogatą 95-letnią tradycję współtworzenia branży stoczniowej w Polsce.