Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Wigilia KIGM

Opublikowano: niedziela, 10, styczeń 2016

11grudnia 2015 w Klubie Marynarki Wojennej "Riwiera" odbyła się wigilia Członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej. Gości powitali Przewodniczący Rady KIGM Janusz Jarosiński oraz Sekretarz Generalny KIGM Jerzy Lewanodwski. Przewodniczący przedstawił w skrócie bilans branży, ze szczegolnym wskazaniem na porty, za rok 2015, Złożył życzenia zgromadzonym przedstawicielom przedsiębiorstw oraz całej polskiej gospodarce morskiej wzrosu i umacniania pozycji na polskim i globalnym rynku w nadchodzącym 2016.

Po zakońcniu przywitania oraz przy odgrywanych w tel kolendach w milej i rodzinnej atmosferze licznie przybyli goście łamiąc się opłatkiem złożyli sobie najlepsze życzenia zdrowia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

By tradycji stało się zadość na kolację serwowano karpia, pierogi z kapustą i grzybami oraz inne tradycyjne potrawy wigilijne.

Za pomoc w zorganizowaniu spotkania KIGM dziękuje Polskiemu Rejestrowi Statków oraz Zarządowi Morskiego Portu Gdańsk.