Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Dzień Polskiego Biznesu w Aleksandrii (online)

Opublikowano: piątek, 10, grudzień 2021

20 grudnia 2021, godz. 10:00

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej w Gdyni w imieniu organizatorów zaprasza na Dzień Polskiego Biznesu w Aleksandrii.

Dzień Polskiego Biznesu, zaplanowany w formule online i skierowany do osób zainteresowanych rozwojem polsko-egipskich stosunków gospodarczych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 i będzie zrealizowane w języku angielskim.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Egipcie, przy wsparciu Krajowej Izby Gospodarczej, a także  partnerów z Alexandria Business Association.

W ramach wydarzenia, którego głównym celem jest stworzenie platformy i nawiązanie kontaktów z przedstawicielami władzy i biznesu, będzie również możliwość znalezienia partnerów lub uzyskania dodatkowych możliwości dla eksportu bądź importu towarów i usług.

Zapraszamy do udziału wszystkie przedsiębiorstwa, które są zainteresowane nawiązaniem współpracy handlowej z Egiptem, jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków Afryki.

Rejestracja:
https://formularze.kig.pl/pl/polish-business-day-in-alexandria-20-12-2021-r/

Pytania prosimy kierować do:
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
Maria Nowakowska
tel.: +48 506 118 375
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.