Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Święto Morza 2022 zbliża się!

Opublikowano: wtorek, 07, czerwiec 2022

Święto Morza 2022 zbliża się!
W dniach od 17 do 26 czerwca br. już po raz dziewiąty do Gdyni zawita Święto Morza!!!.

 Organizatorzy przygotowali wiele wydarzeń i atrakcji, w który na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W znalezieniu wydarzeń pomoże mapa Święta Morza z jego programem. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej od początku Święta przygotowuje taką mapę.

W tym roku mapa będzie jednak inna niż dotychczas. We współpracy z BAXY IT przygotowywana jest ona w formie aplikacji na smartfony. Aplikację będzie można pobrać za pomocą kodu QR lub linków w mediach KIGM. (niebawem tu znajdą się linki do pobrania aplikacji).

 

Oprócz programu Święta w aplikacji znajdą się informacje na temat gospodarki morskiej – w odróżnieniu od poprzednich edycji w aplikacji będzie zawarty folder KIGM „O gospodarce morskiej”, który w sposób przystępny opowiada o tej branży w Polsce ale też na Świecie. (folder będzie też można osobno pobrać w formie .pdf z mediów KIGM).

Firmy członkowskie KIGM również się angażują w Święto – Szkoła Morska w Gdyni oraz B&B Marine Service przygotowują dla gości profesjonalny, szkoleniowy symulator mostka nawigacyjnego, na którym będzie można pokierować statkiem pt. „Gazowcem przez burzliwe wody Kanału Angielskiego”.(18.06.2022 od 10-15, ul. Polska 13A, Szkoła Morska w Gdyni).

foto. Szkoła Morska w Gdyni

 

Gdyński Terminal Kontenerowy zaprasza 26 czerwca br. na bieg między kontenerami na terminalu „ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS 2022” - na milę morską lub 5 km.

https://www.facebook.com/oneterminalrun

Wiele atrakcji organizuje także Uniwersytet Morski w Gdyni jak np. wizytę w Planetarium na Wydziale Nawigacji UM - 18 i 19 czerwca.

Program Święta można też naleźć na str. https://www.gdynia.pl/swieto-morza,7220/swieto-morza-2022,565939

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym: