Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Rada Programowa Baltexpo 2022 - nowa odsłona

Opublikowano: poniedziałek, 04, lipiec 2022

28 czerwca br. w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Programowej BALTEXPO Maritime Fair and Conference,

Zbliżająca się 22. edycja targów i konferencji BALTEXPO, odbędzie się w dniach 10-12 października 2023 r. w AMBEREXPO w Gdańsku będzie zarówno kontynuacją jej tradycji jak i początkiem nowej ery dla tego wydarzenia. 

Pragnieniem Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A., jako nowego właściciela marki BALTEXPO, jest wyjście naprzeciw realnym potrzebom gospodarki morskiej jako ekosystemu ściśle powiązanych ze sobą sektorów. W związku z tym zmieni się formuła Targów, która pozwoli na stworzenie przestrzeni do dialogu pomiędzy przedstawicielami branży portowej, stoczniowej, szeroko pojętej logistyki, a także dynamicznie rozwijającego się rynku morskiej energetyki wiatrowej. Zgodnie z tradycją, podczas wydarzenia pojawi się również wątek militarny w ramach salonu Balt-Military-Expo.

Program Targów oraz tematy poruszane na konferencjach i spotkaniach mają być skorelowane i omawiane z organizatorami Gdyńskiego Forum Gospodarki Morskiej, które tradycyjne odbywa się w drugi piątek października. Oba trójmiejskie przedsięwzięcia mają stworzyć trwające blisko tydzień wspólne wydarzenie branży morskiej – skierowane dla odbiorców z Polski i zagranicy.

Podczas obrad Rady Programowej KIGM reprezentował sekretarz generalny KIGM Rafał Machowiak.

Zapraszamy już dziś na Targi!!!