Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Oslo Innovation Week

Opublikowano: piątek, 12, sierpień 2022

Szanowni Państwo,

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej - Oslo Innovation Week (https://oiw.no/). To czterodniowe wydarzenie obfituje w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 17:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. Networking Event with Businesses in Europe”, które odbędzie się w SALT, Langkaia 1 Oslo - w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy. Miejsce to jest wyjątkowe gdyż jego atmosfera i klimat sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych a wszystko to z widokiem na operę w Oslo, Muzeum Muncha i w pakiecie z muzyką, sauną i świetną gastronomią!

Zapraszamy do udziału.

Rejestracja:

https://networking-event-at-owi.b2match.io/signup