Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Misja gospodarcza do Iranu

Opublikowano: piątek, 12, sierpień 2022

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Izba Gospodarcza organizuje misję przedstawicieli polskiego biznesu do Iranu w dniach 8 – 12 października 2022 r. Będzie to kolejna z szeregu misji gospodarczych planowanych we współpracy z Ambasadą RP w Teheranie oraz Iran Chamber of Commerce, Industry, Mines and Agriculture.

Podczas pobytu delegatów w Teheranie planowane są spotkania plenarne oraz sesje spotkań bilateralnych firm polskich i irańskich. Przewidywane są także wizyty w przedsiębiorstwach oraz instytucjach branżowych, a także spotkanie informacyjne z pracownikami Placówki w Teheranie. Do udziału w jesiennej misji zachęcamy firmy zainteresowane nawiązaniem lub pogłębieniem kontaktów biznesowych na rynku irańskim.

KIG wraz z irańskimi partnerami, przygotowuje program merytoryczny misji oraz zajmuje się obsługą logistyczną uczestników misji: rezerwacją przelotu Warszawa – Teheran – Warszawa, transportem lokalnym w Iranie, zapewnia opiekę organizacyjną oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B, przygotowuje materiały promocyjne przeznaczone na spotkania. Uczestnicy misji pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w misji, ale istnieje także możliwość zapewnienia logistyki w indywidualnym zakresie.

Koszt udziału w misji wynosi 880,- EUR netto / delegat. Koszt biletu lotniczego ok. 3.900,- PLN netto/delegat; koszt ten może ulec zmianie w związku ze zmianą ceny i dostępności biletu lotniczego do Teheranu.

Prosimy firmy zainteresowane udziałem w misji o potwierdzenie do 19 sierpnia br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Zapraszamy.