Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Filipiny: 17-22 październik 2022

Opublikowano: piątek, 12, sierpień 2022

Rynki azjatyckie w nowej odsłonie: Misja na Filipiny: 17-22 październik 2022.

Jeśli poszukujecie Państwo nowych rynków, chcą prowadzić interesy na Filipinach, KIG zaprasza na misję gospodarczą do Manili dniach: 17-22 październik 2022.

Szybko zmieniająca się obecnie sytuacja geopolityczna oraz pandemia COVID wywołują poważne turbulencje w gospodarce światowej m.in. powodując reorientację kontaktów biznesowych, utrzymanie/ zerwanie łańcuchów dostaw i kierunków współpracy.

Po blisko dwóch latach izolacji kraje Azji Południowo -Wschodniej ponownie otwierają swoje granice dla partnerów zagranicznych. Filipiny szybko przezwyciężyły recesję z okresu pandemii. Gospodarka zanotowała wzrost w wysokości 5,5 proc. w 2021 r. mimo ograniczonego rządowego programu wsparcia finansowego. Ważnym stymulatorem tego rozwoju są inwestycje infrastrukturalne i przyspieszenie cyfryzacji.

Połączenie młodej, dobrze wykształconej, coraz bardziej bogacącej się anglojęzycznej ludności (100 mln) a także przynależność do wspólnoty Gospodarczej ASEAN-u sprawiają, że kraj jest atrakcyjny i przyciąga uwagę coraz większej liczby firm zagranicznych.

Filipiny otworzyły się dla ruchu międzynarodowego z końcem maja br, coraz więcej zagranicznych delegacji biznesowych udaje się do tego kraju ramach misji gospodarczych, dlatego chcielibyśmy stworzyć Państwu również taką możliwość proponując udział w delegacji biznesowej na Filipiny, która odbędzie się w październiku 2022.

Program pobytu i spotkań merytoryczno- biznesowych w Manili przygotowywany jest we współpracy z długoletnim naszym partnerem Filipińską Izbą Przemysłowo -Handlową, Zagranicznym Biurem PAIH-u oraz Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Manili.

W przypadku odpowiedzi potwierdzającej udział w misji wyjazdowej, uprzejmie proszę o wypełnienie ANKIETY, w terminie do dnia: 30 sierpnia br.